Netušil o boxu s Vémolou i vážné nehodě

Netušil je v současné době jediným českým jezdcem ve formuli 3.

Netušil sní o tom, že se brzy dostane ještě o stupínek výš, tedy mezi absolutní světovou špičku. Vladimír Netušil (40) měl přitom před lety vážnou autonehodu a lékaři příliš nevěřili tomu, že bude někdy bez problémů chodit. „Půl roku jsem byl na vozíku a učil se znovu chodit. Mozek vysílal signály nohám, ale ty nic nedělaly. Po mentální stránce mi to hodně dalo a myslím, že si to přenáším do závodů,“ svěřil se Expresu Netušil, který promluvil také o svém kamarádství s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (37).

Ve středu večer se v pražském klubu Moon uskutečnila velkolepá párty na počest jediného českého jezdce ve formuli 3 Vladimíra Netušila a jeho jeho stáje Effective Racing.

Zapít konec sezony Euroformula Open dorazilo několik známých tváří. Nechyběl například velký milovník aut Karlos Vémola s manželkou Lelou, která si na večírku vyzkoušela, jaké to je sedět ve formuli.

Vladimír Netušil se Expresu svěřil, že zrovna s Vémolou má velmi dobré vztahy. Jezdec nám také popsal, jak je Karlos dobrý řidič.

„Půjčil jsem mu jednu ze svých formulí a několikrát jsem jel v jeho géčku. Umí velmi dobře vnímat to, co mu říkáte a jaké mu dáváte rady. On to svezení vzal s absolutní pokorou. Je to skvělý řidič. Na mě neměl o hodně, ale já když s ním šel do ringu, byl to taky rychlý proces,“ řekl s úsměvem Netušil.

Celý článek zde.