Motokárová
akademie

INFORMACE

Výchova budoucí generace jezdců a objevování talentů v ranném dětství nás baví. Zároveň tím dáváme dětem příležitosti, které generace našich jezdců neměla. Naše profi motokáry jsou další úrovní, nad standardní stroje z klasických půjčoven motokár. Přidejte se k nám a rozvíjejte talent svého dítěte pod profesionálním vedením.

Motokárová akademie funguje pod křídly závodního formulového týmu Effective Racing a je zaštítěná profesionálním závodníkem a komentátorem F1 Josefem Králem a vedená dvojící zkušených koučů, Vladimírem Netušilem, pilotem F3 a Jaroslavem Kosteleckým, bývalým pilotem F3.

JAK ZAČÍT?

Pořádáme pravidelné motokárové dny, které jsou kromě mimořádného zážitku pro dítě i skvěle stráveným dnem pro celou rodinu. Můžete si na nich vyzkoušet, jak vaše dítě motokáry, potažmo závodní atmosféra, baví. Zároveň vám můžeme dát první rady pro rozvoj vašeho dítěte.

Profesionálním vedením získá vaše dítě minimálně skvělé základy řízení vozidla, což se mu bude hodit i v normálním životě a vytvoříte v něm respekt k rychlosti i cit pro vůz. A pokud mu to půjde, díky našemu vedení dostane potřebné dovednosti, které dříve nebo později může přetavit ve vítězství.