8.5. 22
Pau

Paddock pass od

75 000 Kč
Neobsahuje DPH 21%

PAU je legendární okruh v ještě užších ulicích města, než je Monako – zažijte s námi nezapomenutelný zážitek na okruhu F1.

záznam ze závodu

ČTVRTEK

Letíte společně s celým týmem a hosteskami ve čtvrtek v dopoledních hodinách z Prahy. Užíváte si servisu již od letiště v Praze a po přistání v Pau vás vyzvedne osobní řidič, který vás doveze na krásný hotel, následuje společná večeře.

PÁTEK

Prohlídka historického centra města Pau společně s průvodcem za přítomnosti hostesek. Společná večeře včetně Vladimíra, který bude mít po tréninkových jízdách.

SOBOTA

VIP vstup do celého paddocku a zázemí týmu Effective Racing na zásadně důležité kvalifikaci pro celý tým. Atmosféra bude gradovat do prvního sobotního závodu, který je na programu odpoledne. Špičkový catering a kompletní servis po celou dobu na okruhu.

NEDĚLE

Druhý závod, označený jako 79. ročník Grand Prix Pau a série F3 Euroformula Open je jedinou formulovou sérií, která má tu čest jet na okruhu v Pau v sezoně 2022. Ulice severního ,,Monaka“ budou opět zavřeny dopravě a celý víkend vrcholí. Večer je připravena opět společná večeře a v brzkých, ranních hodinách v pondělí vás řidič odveze na váš let do Prahy.