14.10. 22
Barcelona

Paddock pass od

75 000 Kč
Neobsahuje DPH 21%

Circuit de Barcelona-Catalunya je závodní trať formule 1, kde budeme tento víkend závodit v rámci evropské formule 3.

PÁTEK

Letíte společně s celým týmem a hosteskami v pátek v odpoledních hodinách z Prahy. Užíváte si servisu již od letiště v Praze a po přistání v Barceloně vás vyzvedne osobní řidič, který vás doveze na krásný hotel, následuje společná večeře.

SOBOTA

VIP vstup do celého paddocku a zázemí týmu Effective Racing na zásadně důležité kvalifikaci pro celý tým. Atmosféra bude gradovat do prvního sobotního závodu, který je na programu odpoledne. Špičkový catering a kompletní servis po celou dobu na okruhu. Ve večerních hodinách opět večeře v Barceloně a volná zábava.

NEDĚLE

VIP vstup do celého paddocku a zázemí týmu Effective Racing, kdy je na programu druhý a třetí závod. Připravený opět bude tým hostesek i špičkový catering. Ve večerních hodinách se celý tým včetně formule přesune na AFTER PARTY sezony 2022 do baru přímo na pláži v centru Barcelony! Co se bude dít dál…?

PONDĚLÍ

Návrat do Prahy dle uvážení…

ÚTERÝ

Návrat do Prahy dle uvážení…

PADDOCK PASS

Chcete být součástí profesionálního závodního týmu a vidět do zákulisí formulových závodních víkendů? Máte možnost si zakoupit exkluzivní Paddock Pass a s all-inclusive servisem můžete sledovat atmosféru přímo z našeho zázemí! Dívejte se na závodní piloty, poslouchejte řev motorů a ochutnejte pach závodního benzínu.

U toho si můžete vychutnat služby cateringu od našeho famózního šéfkuchaře nebo pít vybraná vína a šampaňské od našich sommeliérů. To vše přímo na okruhu!